26 Şubat 2010 Cuma

ONLINE KATALOG kampanya 3 için tık tık

Edward Scissorhands'deki Avoncu Teyze gibi hissediyorum kendimi böyle zamanlarda. Ama ben bu işi çok seviyorum. Kargolarla uğraşmak, sipariş girmek, ürün ambalajlarını koklamak, yeni ürünleri denemek süper bi şey..

İşte yeni katalog, buyrun seçin veya sadece bakın. Eğer bi isteğiniz olursa çekinmeden bana mesaj atın. Çünkü ben düşünüyorum da bana böyle Cadı diye bi tip gelse katalog matalog dese "nası olcak şimdi bu işler, nerden mesaj atcam şimdi" filan diye hem üşenir, hem asosyal olurdum. Ama öyle olmayın.

Bak ne diyorum, çekiniyorsanız, avonlakazaniyorum@gmail.com'a ürün kodlarını yazıyorsunuz, adresinizi yazıyorsunuz, "alıcı ödemeli" kargoyla adresinize ürünleri yolluyorum. Niye "alıcı ödemeli"? Çünkü Türkiye'nin her yerinden sipariş gelebiliyor ve tüm şehirlere, desi ve kg'a göre fiyat farklı olabileceği için benim açımdan hiç avantajlı ve sistemli olmuyor. Peki ne kadar tutuyor bu kargo olayı? Seçeceğiniz kargo şirketiyle çok alakalı bu konu. Örneğin PTT kargoyu tavsiye ediyorum, diğerlerine göre çok ucuz, fiyat olarak o kadar şahane olmasa da hizmet açısından da kesinlikle Yurtiçi Kargo tavsiyemdir.

"Niye çekincekmişim canım?" diyorsanız yine bana mesaj atıyorsunuz, isterseniz üstteki yöntemle sipariş veriyorsunuz, isterseniz telefon numaranızı veriyorsunuz, ben sizi arıyorum ve İstanbul içindeyseniz siparişlerinizi adresinize bizzat ben getiriyorum ve teslim ediyorum. Çekingen olmamak daha iyi gibi bu durumda, karar sizin:)

Hiç yorum yok:

PINAR CADISI © 2007 All Rights Reserved